Sinto Hattı

Sinto Hattı - Özel Projeler | MLS Makina
Kenarbandı Hattı - Özel Projeler | MLS Makina

Kenarbandı Hattı

PVC kenarbandı için burgu kovan yapısı özel seçilmiş 250kg/saat kapasiteli extruder.

220 mm genişliğinde ve 0,20- 2,00 mm kalınlık aralığında çalışabilecek PVC levha kalıbı.

Esnek kafa yapısı ve manuel ayar vidaları yardımı ile istenen kalınlık ayarı yapabilme imkanı.

5 bölge fişek rezistans ve ısı kontrolü.

Kalender ünitesi, 3 adet sulu sistem ısıtmalı soğutmalı kalender silindiri içerir. Orta silindir yüzey şeklini verir. Farklı yüzey çalışmaları için orta silindir değişimi için aparatlar kalender üzerinde mevcuttur. Kalender silindir ısı kontrolü için termoregülatör sistem içinde bulunmaktadır. AC motor kontrol sistemi, hassas kalınlık ayar sistemi ve dokunmatik ekrandan kumanda edebileceğiniz pnömatik sistem mevcuttur. PVC levhanın aldığı formu doğru bir şekilde koruyabilmesi için su soğutmalı silindir sistemi ve istenen gerginliğin sürekli ve standart tutulabilmesi için çekici ünite bulunur. Kenar bandının yüzey dayanımı ve dış etkenlerden korunabilmesi için UV lak sürme ünitesi iki kademeli ünitedir. Birinci kademe mat UV lak uygulaması, ikinci kademe parlak lak uygulaması için kullanılır. Primer ünitesinde kenarbandının uygulama sırasında tutkal ile tutunma mukavemetini artırıcı primer sürme ünitesidir. Dilimleme ünitesinde 10 takım alt ve üst disk bıçak bulunur. Bıçak ara boşlukları istenen ölçüye ayarlanabilir. Sarma ünitesinde 16 adet tork ayarlı sarıcı vardır. Hepsinde metraj kontrolü bulunmaktadır.

Hattın sonunda sevkiyata hazır koliye konacak ürün bitmiş olarak çıkmaktadır. Farklı yada tamamlayıcı başka makine veya sisteme gerek yoktur. Hattın çalıştırılmasında bir yetişkin eleman yeterlidir.

IBC Kurutma

IBC Varillerin geri kazanımı için yıkandıktan sonra kurutulma işlemini yapar. Aynı anda birden fazla varil kurutmak için uygundur.

Farklı varil ölçülerine uygun ve su süzmesi için açılı taban yapısına sahiptir.

Isıtıcı ünite ve variller arası boruların tamamı yalıtımlıdır.

Ek olarak makinenin yan kısmında opsiyonel olarak varilin sızdırmazlığını ölçecek test ünitesi eklenilebilir.

IBC Kurutma - Özel Projeler | MLS Makina
Bunker - Özel Projeler | MLS Makina

Bunker

Malzemeleri bunker içerisinde depolamak yapısı gereği ekonomik çözümler sağlar. Bunker de bulunan kesitin daralmasıyla malzemeler istenilen yere aktarılır. Eğimli düzlemleri sayesinde bir kubbe şekli oluşturarak en iyi şekilde depolama işlemi yapılmış olur.

Dikey Kırıcı

Silindirik şase üzerindeki dikey rotor sayesinde malzemeleri verimli bir şekilde kırarak enerji ve işçilik maliyetlerini minimize eder. Çevre dostu bir çözüm olarak, atık malzemelerin çevresel etkilerini azaltırken geri dönüşüm süreçlerini hızlandırır. Yüksek verimlilik sunan bu kırıcı, işletme maliyetlerini düşürürken işlem verimliliğinizi artırır. MLS Makina, güvenilirlik ve dayanıklılığa önem verir ve Dikey Kırıcı, uzun ömürlü kullanım ve düşük bakım gereksinimleri sunar. MLS Makina Dikey Kırıcı ile iş süreçlerinizi sürdürülebilir, çevre dostu ve karlı hale getirin. Geleceğin geri dönüşümünü şekillendirmek için bize katılın.

Dikey Kırıcı - Özel Projeler | MLS Makina
İLETİŞİM

Proje ve talepleriniz için
bizimle iletişime geçebilirsiniz.