Plastik Geri Dönüşüm Hattı

Plastik Geri Dönüşüm Hattı - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina
160'lık Kırma Makinesı - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina

160'lık Kırma Makinesı

MLS Makina olarak, son teknoloji kırma makinesi, pet şişeleri ve plastik malzemeleri olağanüstü hassasiyetle işleyen, geri dönüşüme verdiğimiz önemi yansıtan bir çözüm sunmaktadır. Bu yenilikçi ekipman, işletmenizin verimliliğini artırmak için malzemelerinizi hızlı ve etkili bir şekilde parçalar. Güçlü ve güvenilir performansı ile atık malzemeleri en ince ayrıntılarına kadar ayırarak geri dönüşüm çabalarınıza katkı sağlar. Ürünümüz, sıkı kalite, dayanıklılık ve güvenlik standartlarına tam uyum sağlar ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir tercihtir. Geri dönüşümünüzü daha etkili ve sürdürülebilir hale getirmek için sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Yatay Santrifuj

Plastik Geri dönüşümünde en temel işlem, atık plastiklerin türlerine göre ayrıştırılması ve endüstri alanında tekrar tekrar hammadde olarak kullanılmak üzere temizlenip granül olarak işlenecek hale getirilmesidir.

Friksiyon makinesi, derinlemesine temizlik sağlayan bir makinedir. Friksiyon yıkama makinesi, 400-700 d/d basınç sağlayarak kirli malzemeleri yüksek devirde yıkar. Friksiyon yıkama makinelerinin en önemli özelliği hem sert hem de yumuşak yüzeylerde kullanıma uygun olmasıdır. Plastik film gibi naylon malzemeleri yıkamada kullanılabilir.

Friksiyon yıkama makinesi, özel tasarımı ve özel ayarları sayesinde derinlemesine temizlik sunan bir makinedir

Yatay Santrifuj - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina
Yüzdürme Havuzu - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina

Yüzdürme Havuzu

Plastik Yıkama hatlarında kullanılan havuzlar; boyut küçültme işleminden geçen plastiklerin ; toz, toprak, çamur, taş, metal, kağıt gibi yabancı maddelerden ayrıştırmak için kullanılan en önemli ayrıştırma makinalarından biridir.

Karışık plastik, yoğunluğu yüksek olan malzemelerin battığı ve yoğunluğu düşük olan malzemeler yüzeceği tankın içine verilir. Malzemeler ayrıştırma havuzuna girerken, özel olarak tasarlanmış döner tamburlar malzemeyi ileri doğru ve su ile taşımaktadır.

Yoğunluk farklılıklarından dolayı , farklı plastik türleri için değişik model ve işletme kapasitesine göre de farklı boyutlarda yüzdürme & batırma, ayrıştırma havuzları imal edilebilmektedir.

Yüzdürme & batırma havuzları işlem görecek malzemeye göre özelleştirilmiştir. Güçlü konstrüksiyon üzerine kurulmuş olan bu havuzlar, uzun yıllar hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir, maksimum temizlik, minimum fire anlayışıyla geri dönüşüm prosesinin en önemli makinalarından biri haline gelmiştir.

Kostik Yıkama Kazanı

MLS Makine'nin Kostik Yıkama Kazanı, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için üstün kalite ve performans sunuyor. Paslanmaz çelik giriş üniteleri, iç destek sütunu, karıştırıcılı döner kapak, bölme levhası ve su seviyesi kontrolü gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu kazan, özellikle PET çapakları ve zorlu kirler için etkili bir temizlik çözümü sunar. MLS Makine Adı Altında Kostik Yıkama Kazanı, endüstriyel temizlikte güvenilir bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Kostik Yıkama Kazanı - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina
Helezon - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina

Helezon

Bir çok sektörde malzemelerin taşınması için önemli bir rol oynarlar.

Helezonlar, standart olarak boru tipi, U tipi ve dikey tip olarak üretilmektedir. Bunlara ek olarak farklı sektörler ve müşteri taleplerine uygun olarak özel üretimler de yapılabilmektedir

Ön Yıkama

Balyalı şekilde gelen plastiklerin optik ayrıştırmaya girmeden önce ön temizliğinin yapılması için kullanılan bir makinedir.

Hızlı yaşam ve teknolojik gelişmeler ile kullanımı her geçen gün artan plastik ürünlerin toplanması ve geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Bu önemden dolayı, kaynakların yeteri kadar verimli kullanımı çok büyük önem arz etmektedir

Ön Yıkama - Plastik Geri Dönüşüm Hatları | MLS Makina
İLETİŞİM

Proje ve talepleriniz için
bizimle iletişime geçebilirsiniz.